רישיון נשק

ניסיון
זמינות
ליווי מלא

הסבר על רישיון נשק 

איך מוציאים רישיון נשק? מה התבחינים לקבלת רישיון לנשיאת נשק והאם אתם עומדים בהם? מה הטפסים שצריך להוציא ואיך להגיש את הבקשה? הלכתם קצת לאיבוד? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בבלגאן!

אנחנו בבר טופס נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לכל אורך התהליך – מבדיקת הזכאות והגשת הבקשה ועד לקבלת הרישיון!

מעבר מהיר אל...

אז מה כולל תהליך הוצאת רישיון לנשק פרטי?

קבלת רישיון נשק מותנית בעמידה בתנאים של המשרד לבטחון לאומי ומצריכה התנהלות ראשונית אל מול האגף לרישוי כלי ירייה.
טרם הגשת הבקשה מומלץ מאוד לבצע בדיקת זכאות לקבלת רישיון נשק ולבדוק האם אתם עומדים באחד התבחינים אותם הגדיר המשרד לבטחון לאומי כתנאי סף לזכאות לרישיון נשק פרטי– אנו בבר טופס נעשה זאת עבורכם ללא עלות וללא התחייבות מצידכם. מהו תבחין? תבחינים אלו בעצם קריטריונים אותם הגדיר המשרד לבטחון לאומי כתנאי סף לזכאות לרישיון נשק אישי, מוסדי או ספורטיבי. ישנם מספר תבחינים אשר מקנים זכאות כמו למשל מגורים ביישוב זכאי, לוחמי רובאי 07 ומעלה, שירות בכוחות הביטחון ועוד.

לאחר ווידאתם כי אתם אכן עומדים באחד התבחינים, את טופס הבקשה המקוון יש להגיש יחד עם כל המסמכים הנדרשים כמו למשל צילום תעודת זהות והצהרת בריאות, כולל אלו הנדרשים בעבור הוכחת עמידה בתבחין אשר מעניק לכם את הזכאות – כחלק מהשירות, אנו נכווין אתכם לרשימת הטפסים שעליכם לספק ונאגד את תיק המסמכים ונגיש אותו עבורכם במטרה לייעל ולזרז את תהליך הבקשה.

לאחר מכן, כשתיקלט הבקשה ותעבור לאישור המשטרה ומשרד הבריאות, תקבלו הודעת SMS ובה יעדכנו אתכם כי אתם אכן זכאים לרישיון נשק פרטי ותידרשו לקבוע תור לריאיון אישי באחת מלשכות הרישוי. לראיון יהיה עליכם להגיע עם כל המסמכים המקוריים . אנו נדאג להכין אתכם לריאיון כך שתגיעו הכי מוכנים והסיכויים שלכם לעבור את הריאיון בהצלחה – יעלו.

לאחר שתעברו את הריאיון בלשכת הרישוי, תיבחן זכאותכם לקבלת "אישור מותנה".

הזכאים לקבל רישיון, יקבלו מלשכת הרישוי "אישור מותנה" המפרט את המשך התהליך:

  • קבלת אישור בעבור תשלום אגרה
  • ביצוע עסקה לרכישת כלי ירי אצל סוחר מורשה או מאדם פרטי
  •  הכשרה במטווח מורשה על כלי הירי הנרכש או על כלי הזהה לכלי שעתיד להירכש

הכשרה רגילה 

משך ההכשרה 4.5 שעות ברצף, והיא כוללת:
הכשרה עיונית – בסיומה ייערך מבחן (ציון עובר – 70%)
הכשרה מעשית – אימון ירי של 80 כדורים, שבסיומה מבחן הסמכה של 20 כדורים (ציון עובר – 70%)
מי שלא יעמוד בדרישות תכנית ההכשרה המפורטת לעיל יהיה רשאי לבצע הכשרה נוספת.
שימו לב – האישור על מעבר בהצלחה של המבחן העיוני יהיה תקף לתקופה של שלושה חודשים מיום ביצוע ההכשרה. מי שלא עבר את המבחן העיוני בהצלחה לא יוכל לבצע אימון ירי, לרבות מבחן מעשי.

הכשרה מקוצרת

במהלך הראיון אצל פקיד הרישוי, בעלי ידע והכשרה קודמים בתפעול אקדח יכולים לקבל אישור להכשרה מקוצרת כמפורט בתקנות ההכשרה, באחד מהמקרים הבאים:
• המבקש יציג אסמכתה על ידע והכשרה קודמים בשירותו בגוף בטחוני
• המבקש עבר הכשרה במטווח קליעה מורשה בשלוש השנים שקדמו לבקשה, והכשרתו דווחה לרשות המוסמכת. אם הכשרתו לא דווחה, יפנה למטווח לקבלת אסמכתה על הכשרה זו.
משך ההכשרה שעתיים ברצף, והיא כוללת:
הכשרה עיונית – בסיומה ייערך מבחן (ציון עובר – 70%)
הכשרה מעשית – אימון ירי של 20 כדורים, בסיומה ייערך מבחן הסמכה של 10 כדורים (ציון עובר – 70%)

  • יהיה עליכם להגיע במועד שנקבע ולהביא עימכם את הטפסים שקיבלתם ולהגיע בנעליים סגורות. כחלק מהשירות שלנו, בסיום התהליך, אנחנו נגיש עבורכם גם את כל הטפסים הדרושים לבל"מ.

מזל טוב! עברתם בהצלחה את כל התהליך. כעת רישיון זמני ישלח אליכם בדואר או במייל.

הרישיון המגנטי יישלח אלכם לכתובת הדואר שציינתם בבקשה תוך 90 ימים.

מדוע להסתייע בחברה מנוסה שמתמחה בתחום רישיון הנשק?

תהליך הגשת הבקשה הוא תהליך מסורבל ומורכב, וככזה, אנשים רבים עושים טעויות שונות רבות החל מהיעדר מסמכים רלוונטים, בקשה שלא הוגשה כהלכה ועד להגשת הבקשה על סמך תבחין לא נכון. במצב כזה, תתקבל ישירות תשובה שלילית. אגף כלי הירייה מערים קשיים רבים על מנת שלא לאשר בקשות לרישיון נשק פרטי ועל כן, גם אם המבקש זכאי על פי לשון החוק לרישיון נשק, בקשתו עלולה להיפסל כבר בשלב הראשון של הגשת הבקשה.

על כן החלטנו לסייע. עם ניסיון רב והתמחות בתחום רישיונות הנשק נוכל לאגד עבורכם את המסמכים הרלוונטים שיש להגיש, לבחון אותם ולנסח את הבקשה בצורה הטובה ביותר על מנת להבטיח שתתקבל ללא בעיות מיותרות.


מומלץ להסתייע בשירות כבר מהשלב הראשון שכן, בקשות רבות נפסלות כבר בשלב הזה – לרוב בגלל הבנה לקויה של לשון החוק שלא תמיד מובנת או עקב הגשת בקשה בגין זכאות על פי תבחין לא נכון.


אנו בבר טופס מתמחים בליווי התהליך להוצאת רישיון נשק פרטי ונשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם בתהליך עד לקבלת הרישיון.

השירות שלנו:

בשלב הראשון תעברו תשאול קצר עם נציג מטעמנו בעבור בדיקת התבחינים ותנאי הסף אשר יגלה לך אם אתה זכאי.

d1

החלטת להיעזר בשירות שלנו ולהתחיל בתהליך – החלטה מצויינת!

d1

עכשיו נכווין אתכם למסמכים שצריך להגיש ונאגד עבורכם את תיק המסמכים בצורה המקצועית והנכונה ביותר כך שלא יחסר אף מסמך שנדרש בעבור התבחין בגינו אתם זכאים ונוודא שכל הטפסים מולאו ללא טעויות שיכולות להוביל לסירוב הבקשה.

d1

נגיש עבורכם את הבקשה יחד עם כל המסמכים הנדרשים על מנת לייעל ולזרז את תהליך הבקשה והכל ביסודיות ובמקצועיות

d1

לאחר שהבקשה נקלטה ונמצאתם זכאים תידרשו לתאם תור לראיון באחת מלשכות הרישוי – אנו נתאם איתכם הדרכה טרם הראיון על מנת שתגיעו מוכנים ככל הניתן ותעלו את הסיכויים שלכם לעבור את הראיון בהצלחה

d1

לאחר שתעברו את הראיון, הדרכה נוספת תינתן לפני שתיגשו להכשרה העיונית ולמטווחים.

d1

בסיום כל התהליך, לאחר שתעברו בהצלחה את כל השלבים ותקבלו את הרישיון הזמני, אנו נשלח עבורכם את כל המסמכים הרלוונטים למשרד לביטחון לאומי.

d1

בשעה טובה!! כרגע לכם נשאר רק להמתין לרישיון הקבוע שיגיע אליכם בדואר תוך 90 ימים.